UŽTIKRINTA PERGALĖ

LFF Pirmos lygos šeštojo turo rungtynes FK „Panevėžys“  namuose žaidė su Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komanda. Rungtynes  rezultatu 5:2 (3:0) laimėjo panevėžiečiai.

Susitikimas, vykęs „Žemynos“ progimnazijos stadione, prasidėjo aikštės šeimininkų atakomis. Svečių ekipoje rungtyniavo 17-18 metų vaikinai, išskyrus 35-erių metų NFA žaidžiantįjį trenerį Nerijų Mačiulį.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams nereikėjo ilgai laukti pirmojo rungtynių įvarčio. 12-ąją mačo minutę Žilvinas Banys baudos smūgiu pakėlė kamuolį į svečių baudos aikštelę, o ten visus varžovus aplenkęs Edvardas Tamulevičius galva nukreipė kamuolį į NFA komandos vartus. Kėlinio viduryje pavojingą išpuolį surengė svečiai, bet į baudos aikštelę įsiveržęs Titas Aukštuolis smūgiavo šalia vartų. Iškart po to krito dar vienas įvartis į svečių vartus. Ž. Banys nuo kampinio gairelės pakėlė kamuolį, o E. Tamulevičius galva pelnė dar vieną įvartį. Greitai svečiai turėjo puikią galimybę sušvelninti rezultatą, bet itin pavojingą Viliaus Piliukaičio smūgį atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs panevėžiečių vartininkas Marius Suvaizdis. Baigiantis pirmajam kėliniui aikštės šeimininkai uždirbo kampinį. Po Ž. Banio pakelto kamuolio pasižymėjo Martynas Dūda. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 3:0.

Antroje rungtynių pusėje dar labiau išryškėjo aikštės šeimininkų pranašumas. Panevėžiečiai dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus prie NFA ekipos vartų. 63-ąją mačo minutę Danquanas Kingas iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus. Po penkių minučių E. Tamulevičius pelnė savo trečiąjį įvartį šiame susitikime, o rezultatas tapo 5:0 panevėžiečių naudai. Keturis iš penkių pelnytų įvarčių nugalėtojai pelnė po standartinių padėčių.

Pirmaudami triuškinančia persvara aikštės šeimininkai per anksti nusiramino ir už tai liko nubausti. 84-ąją mačo minutę Artūtas Dolžnikovas pelnė pirmąjį svečių įvartį, o 90- ąją Robertas Ratkevičius – antrąjį. FK „Panevėžys“ susitikimą laimėjo trijų įvarčių persvara ir iškovojo ketvirtąją pergalę per šešerias sužaistas rungtynes.

FK „Panevėžys“ sudėtis: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas, I.Tsyvilka, M. Dūda, V. Gašpuitis, E. Fiodorovas (79′ A. Karvackis),  Ž. Banys, J. Skinderis,  M. Butkus (57′ P. Janušauskas), D. Kingas (68′ R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius (79′ T. Markevičius).

Kitą sekmadienį, gegužės 13-ąją dieną, FK „Panevėžys“ išvykoje susitiks su Klaipėdos „Koralu“. Namuose panevėžiečiai rungtyniaus gegužės 19-ąją dieną su Utenos „Uteniu“.