Surengta treniruotė Moldovoje

Futbolo klubas „Panevėžys“ trečiadienį atvyko į Moldovą bei surengė priešrungtyninę treniruotę artėjant UEFA Konferencijų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomajam mačui su Orhėjaus „Milsami“ ekipa.

Šiemet panevėžiečių kelionė įvyko sklandžiai, tad strategas Gino Lettieri ir jo auklėtiniai įvertino Orhėjaus miesto stadiono veją.

„Pirmas rungtynes pradėjome labai gerai, pelnėme du įvarčius, pirmavome 2:0, bet praleidome du lengvus įvarčius ir turime skirtingą situaciją. Turime viską pradėti nuo nulio, su didele energija ir siekti pelnyti įvarčius.

Prieš pirmas tarpusavio rungtynes neturėjome daug informacijos apie šią komandą ir nebuvo lengva. Pirmam mačui ruošėmės iš ankstesnio sezono rungtynių, dabar turime daugiau informacijos ir tikiuosi, jog vėl sužaisime gerą mačą.

Esame pasiruošę šioms rungtynėms, žaidėjai suprato, kokias klaidas atliko. Išanalizavome tai ir sieksime pergalės.

Aikštės veja gera, tačiau treniruotės metu veja buvo per mažai palaistyta, trūko tik tiek. Kelionė buvo gera“, – fk-panevezys.lt svetainei apibendrino G. Lettieri.

Pirmasis ekipų tarpusavio mačas baigėsi lygiu rezultatu – 2:2.

Atsakomasis Lietuvos ir Moldovos klubų susitikimas įvyks ketvirtadienį, liepos 20 dieną. Rungtynės prasidės 19 val., transliaciją bus galima stebėti DELFI TV kanalu.

Palikite komentarą

Skip to content