TADAS ELIOŠIUS RUNGTYNIAUS PANEVĖŽYJE

FK „Panevėžys“  šiame sezone rungtyniaus broliai  Eliošiai.  Gruodžio mėnesį su klubu sutartį pasirašė Tautvydas, o šią savaitę tai padarė jo brolis Tadas.

28-erių metų saugas pirmąsias futbolo treniruotes pradėjo lankyti gimtojoje Ukmergėje. Sulaukęs vos 13-os metų, Tadas Eliošius išvyko Į Marijampolės sporto mokyklą, o dar po metų ilgesniam laikui apsistojo šalies sostinėje.

T. Eliošius rungtyniavo visų amžiaus grupių (U-17, U-19 ir U-21) Lietuvos rinktinėse, buvo įtrauktas ir į nacionalinės šalies rinktinės kandidatų sąrašą.

Visą savo karjerą futbolininkas praleido Lietuvoje. Tadui Eliošiui teko rungtyniauti „Vilniaus“, „Vėtros“, „Kruojos“, „Sūduvos“, „Atlanto“, „Šiaulių“, „Jonavos“ komandose.

Iš dabartinės ekipos sudėties Tadui Eliošiui  kartu vienoje komandoje teko žaisti su Vytu Gašpuičiu, Tomu Salamanavičiumi, bet daugiausia sezonų futbolininkas kartu žaidė Jonavoje su savo jaunesniuoju broliu Tautvydu.

Tadui Eliošiui  per savo karjerą teko rungtyniauti įvairiose pozicijose.

„Labai dažnai man tekdavo įvairiose komandose keisti pozicijas. Man labiausiai patinka rungtyniauti saugų grandyje, bet ne kartą teko žaisti ir gynėju, ir puolėju. Nuo to laiko kai pradėjau rungtyniauti Lietuvos A lygoje, neteko žaisti tik dvejose pozicijose – vartininko bei vidurio gynėjo“, – prisiminimais  su FK „Panevėžys“ svetaine dalinosi komandos naujokas.

Tadas Eliošius tikisi su komandos draugais daug nuveikti Lietuvos A lygos čempionate.

„Visi sunkiai,  negailėdami savęs, dirba per treniruotes. Labai svarbu gerai pasiruošti artėjančiam sezonui. Nuo pasiruošimo ciklo didžia dalimi priklausys mūsų rezultatai. Šiuo metu komandoje yra ir jaunų, ir patyrusių futbolininkų. Mūsų potencialas didelis ir jį stengsimės kaip galima geriau išnaudoti“, – optimizmo nestokojo T. Eliošius.

Palikite komentarą

Skip to content