TREČIĄJĮ RATĄ PRADĖSIME KAUNE


Rytoj šalies A lygos čempionate prasideda trečiasis ratas. FK „Panevėžys“ varžovų aikštėje susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

Rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ bus jau trečioji komandų akistata šių metų A lygos čempionate. Pirmojo rato susitikime, vykusiame Kaune, panevėžiečiai savo varžovams nusileido rezultatu 0:2. Tuomet šeiminkams įvarčius pelnė Emannuelis Davidas ir Simonas Urbys.

Antrojo rato rungtynėse Panevėžyje „Kauno Žalgiris“ vėl laimėjo tokiu pačiu rezultatu 2:0. Kauniečių gretose pasižymėjo Emannuelis Davidas ir Linas Pilibaitis. Pastarasis futbolininkas šiame sezone jau įmušė keturis įvarčius ir kartu su Vilniaus „Žalgirio“ žaidėjais Richlordu Enninu ir Hugo Videmontu bei „Sūduvos“ atstovu Josipu Tadičiumi pirmauja rezultatyviausių A lygos futbolininkų sąraše. Be to, dešimtajame ture patekęs į simbolinę rinktinę, L. Pilibaitis jau penktą sykį šiame sezone atsidūrė turo rinktinėje.

Šių metų A lygos čempionate per 10 turų „Kauno Žalgiris“ surinko 19 taškų ir rikiuojasi trečioje turnyro lentelės vietoje. FK „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 7 taškus ir užima penktąją vietą.

„Kauno Žalgiris“ sužaidė puikų antrą ratą ir jo atomazgoje 2:1 palaužė Vilniaus „Riterius“, kurie vis dar nepakyla iš paskutinės turnyro lentelės vietos.

Antrajame rate Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“ iškovojo po 12 taškų ir tai yra geriausi rezultatai visoje lygoje.

Praėjusių metų sezone susitikimai tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ ekipų vyko labai atkakliai. Dvejas tarpusavio rungtynes laimėjo kauniečiai (1:0, ir 2:0), o trys susitikimai baigėsi lygiosiomis (1:1, 2:2, 3:3).

Rytojaus susitikimas tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ komandų prasidės 18 valandą.

Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos Delfi TV kanalu. Tiesiogiai stebėti „Kauno Žalgirio“ – „Panevėžio“ rungtynių futbolo aistruoliai laukiami ir bare „Lazy Monkey“ (Respublikos g. 15).

Palikite komentarą

Skip to content