ANTOS RUNGTYNĖS. ANTRA PERGALĖ!

2-ajame ture FK „Panevėžys“ namų aikštėje jėgas išbandė su Kretingos „Minija“ vienuolike. Jau rungtynių pradžioje panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir nors turėjo keletą puikių progų- kamuolys į varžovų vartų tinklą neskriejo. Dar pirmoje pirmojo kėlinio pusėje du kartus galėjo pasižymėti Povilas Lukšys, bet pirmą kartą iš arti galva smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į svečių vartininko Edvino Razučio rankas, antrą sykį Povilui pritrūko keleto centimetrų kamuoliui pasiekti. Varžovai pirmą kėlinį žaidė gana pasyviai- visą dėmesį skirdami gynybai ir laukdami progos kontratakai. Taigi pirmasis kėlinys baigėsi taikiai- 0:0.

Antrasis kėlinys vėlgi prasidėjo varžovų spaudimu. Ir šios pastangos davė rezultatą. Tadas Markevičius, pelnęs 1-ąjį įvartį šiek tiek leido ramiau atsikvėpti Panevėžio sirgaliams. Komanda po pasiekto įvarčio nemažino tempo ir gražios, greitos atakos atomazga dar vienas Tado Markevičiaus įvartis. Regis aikštės šeimininkai galėjo ramiau atsikvėpti, bet jaunieji Panevėžio futbolininkai ir toliau neleido ilsėtis varžovų vartininkui. Iki rungtynių pabaigos likus apie 15 min. Panevėžiečiai rengė vieną išpuolį po kito, bet kamuolys į varžovų vartus daugiau nekrito. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:0. Nors, kaip minėjau, įvarčių galėjo būti kur kas daugiau. Paminėsiu tik tiek, kad teisėjas „pasigailėjo“ varžovų, neskirdamas, ko gero neginčijamo, 11-kos metrų baudinio.

Sveikiname visus su antrąja pergale ir primename, kad balandžio 9 dieną 13 val. FK „Panevėžys“ varžovai bus Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai. Susitiksime Futbolo akademijos stadione lygiai po savaitės.