ANTRA NESĖKMĖ ŠIEMET

„Panevėžio“ futbolo klubas į rinktinių pertrauką žengs ne pačios geriausios nuotaikos – prieš ją patirtas antrasis pralaimėjimas „Optibet A lygoje“. Panevėžiečiai 14-ojo turo susitikime Marijampolėje buvo išsiveržę į priekį, tačiau turėto pranašumo neišlaikė ir „Sūduvai“ pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:2).

Pirmą mačą „Panevėžio“ gretose praleido Mitaras Čukovičius, tad kairiojo krašto gynėjo poziciją užėmė Pijus Širvys, o Jeffrey Sarpongas nusileido į dešinę.

Pirmosios rungtynių minutės svečiams susiklostė sėkmingai. Jau 5-ąją minutę Wandersonas Melo galva smūgiavo pavojingai, tačiau varžovų vartininkas brazilo smūgį atrėmė, visgi, po 7 minučių „Panevėžio“ saugas džiaugėsi įvarčiu.

1. Sarpongas atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo varžovo pabėgęs W. Melo tiksliai mušė galva į artimąjį vartų kampą. Mačas klostėsi apylygiai, bet paskutinės 10 pirmojo kėlinio minučių priklausė „Sūduvai“.

Tada panevėžiečiai praleido du įvarčius: 42-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo baudos aikštelėje daug laisvės sulaukęs O. Rommensas, kiek vėliau Rafaelis Broetto atrėmė Vaido Slavicko smūgį, pirmą pridėto laiko minutę apsigynė ir nuo Jevgeno Protasovo, tačiau šalia buvęs Xabi Auzmendi iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Panevėžys“ siekė išlyginti rezultatą. Sykį svečiams pasisekė – O. Rommensas iš kelių metrų nepasiuntė kamuolio į tuščius vartus. Dvikovai artėjant į pabaigą, Aukštaitijos sostinės komanda buvo aktyvi – prie to prisidėjo ir į kovą mestas Nasko Milevas.

„Panevėžys“ po pertraukos atliko tris pavojingus smūgius. Vis dėlto N. Milevo smūgis galva ir tolimi W. Melo bei Roko Stanulevičiaus šūviai skriejo greta tikslo.

Kitos rungtynės „Optibet A lygoje“ įvyks birželio 19 dieną, sekmadienį. 15-ojo turo dvikova su Vilniaus „Žalgiriu“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 17.55 val.