PRIEŠ RINKTINIŲ PERTRAUKĄ – AKISTATA MARIJAMPOLĖJE

„Optibet A lygos“ lyderis futbolo klubas „Panevėžys“ sužais paskutines rungtynes prieš artėjančią rinktinių pertrauką ir užbaigs itin intensyvią mačų atkarpą, kuri tęsiasi nuo balandžio pradžios.

14-ajame Lietuvos čempionato ture Aukštaitijos sostinės komanda vyks į Marijampolę ir ten susigrums su 5-oje vietoje žengiančia bei 20 taškų savo kraityje turinčia vietos „Sūduva“. Tai bus antrasis ekipų susidūrimas šiemet.

Pirmame rate Panevėžyje vykusi akistata baigėsi minimalia panevėžiečių pergale 2:1 – tada pergalingą įvartį dvikovai artėjant į pabaigą įmušė legionierius iš Malio Ulysse Diallo.

Būsimi varžovai, nepaisant to, kad nežaidžia pajėgiausios sudėties, pastaruoju metu su naujuoju vyr. treneriu Migueliu Moreira demonstruoja labai solidžią formą ir per pastaruosius penkis iškovojo net keturias pergales. „Sūduvos“ gretose žiba Saidas Hamuličius ir Xabi Auzmendi – šis duetas atitinkamai pirmauja pelnytų įvarčių bei rezultatyvių perdavimų kategorijose.

Prieš šį mačą fk-panevezys.lt svetainė pasikalbėjo su pergalingą įvartį pastarosiose rungtynėse pelniusiu Ariagneriu Smithu. Puolėjas iš Nikaragvos šios savaitės sėkmingose „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynėse žaidė apie pusvalandį ir bus gerai pasiruošęs šeštadienio akistatai.

Sykį „Hikvision“ arenoje A. Smithas jau viešėjo – tą kartą Jūrmalos „Spartaks“ ekipa tarptautiniame fronte pergalės neiškovojo ir buvo eliminuota. Šį kartą „Panevėžio“ žaidėjas namo norės grįžti geresnės nuotaikos.

„Fiziškai jaučiuosi gerai ir visi kartu po truputį pratinamės žaisti ant natūralios dangos, nes ateityje laukia daug tokių rungtynių. „Sūduva“ išties yra labai gera komanda, tačiau mūsų grupė žaidėjų taip pat dirba su dideliu užsivedimu. Manau, jog tai labai svarbu siekiant gero rezultato bet kuriose rungtynėse.

Sykį iš šio stadiono buvau išvykęs prastos nuotaikos, tačiau dabar atstovauju kitai komandai ir turiu daugiau patirties. Stengsimės rungtynes pakreipti savo naudai ir iš Marijampolės išvykti su pergale“, – teigė A. Smithas.

„Sūduvos“ ir „Panevėžio“ rungtynių pradžia – šeštadienį 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content