PER RINKTINIŲ PERTRAUKĄ – DU KONTROLINIAI TESTAI

„Optibet A lygoje“ po 14 rungtynių lyderio poziciją išlaikęs futbolo klubas „Panevėžys“ sieks produktyviai pasidarbuoti rinktinių pertraukos metu. Birželio mėnesio pirmoje pusėje suplanuotos dvejos kontrolinės rungtynės su Latvijos aukščiausiosios lygos klubais.

Tiesa, sudėtis dėl rinktinių pertraukos bus kiek praretėjusi. Lietuvos rinktinei Tautų lygoje atstovaus Linas Klimavičius bei Pijus Širvys, savo ruožtu, Nojus Lukšys, Matijus Remeikis ir Aironas Trakšelis yra iškviesti į jaunimo rinktines, o puolėjas Ariagneris Smithas gins Nikaragvos nacionalinės komandos garbę.

Pirmasis kontrolinis mačas įvyks jau šį šeštadienį, birželio 4 dieną. Kviečiame sirgalius apsilankyti „Aukštaitijos“ stadione ir 13 val. stebėti dvikovą su Daugpilio BFC „Daugavpils“ klubu.

Dar kitą šeštadienį, birželio 11-ąją, „Panevėžys“ keliaus į Rygą ir „Skonto“ stadione susigrums prieš „Riga“ ekipą.

Birželio 14 dieną įvyks Konferencijų lygos burtai, kurie pirmajame atrankos etape suves Aukštaitijos sostinės klubą su vienu iš skirstytųjų grupėje esančių varžovų. „Panevėžio“ koeficientas siekia 2,000, tad būsimi varžovai gali būti tokie: Talino „Flora“ (Estija), Tetovo „Shkendija“ (Šiaurės Makedonija), „Riga“ ir „Liepaja“ (Latvija), Jerevano „Alaškert“ (Armėnija), Liublianos „Olimpija“ ir Murska Sobotos „Mura“ (Slovėnija), KuPS (Suomija), „Fola Esch“ (Liuksemburgas), Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija), Tbilisio „Dinamo“ (Sakartvelas), Dunajska Stredos „DAC 1904“ (Slovakija), „Laci“ ir Tiranos „Partizani“ (Albanija), Gnilanės „Drita“ (Kosovas), Minsko „Dinamo“ (Baltarusija), Torshauno B36 ir HB (Farerų Salos), Hinčesčio „Petrocub“ ir Orhėjaus „Milsami“ (Moldova), „Europa“ ir „St Joseph’s“ (Gibraltaras), Koupavoguro „Breidablik“ (Islandija), „Gzira United“ (Malta), „Bala Town“ (Velsas), „Tre Penne“ (San Marinas), Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija) bei Ščecino „Pogon“ ir Gdansko „Lechia“ (Lenkija).

Palikite komentarą

Skip to content