FK „PANEVĖŽYS“ IŠKOVOJO LENGVĄ PERGALĘ

FK „Panevėžys“ intensyviai ruošiasi artėjančiam Lietuvos I lygos čempionatui. Šiandien panevėžiečiai žaidė trečiąsias kontrolines rungtynes. FK „Panevėžys“ išvykoje susitiko su Kekavos „Auda“, rungtyniaujančia Latvijos pirmosios lygos pirmenybėse. Panevėžiečiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 5:0 (3:0).

Kaip ir ankstesniuose susitikimuose, komandos vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas atliko daug keitimų. Iš viso dvidešimt FK „Panevėžys“ žaidėjų šiandien pabuvojo aikštėje.
Svečiai aikštėje dominavo nuo pat mačo pradžios. Šeimininkai pirmajame kėlinyje nesukūrė nė vienos rimtesnės progos, o po pertraukos galėjo du kartus pasižymėti. Svečiams įvarčius pelnė: A. Gusinas (17 min.), R. Lazdinauskas (23 min.), E. Tamulevičius (29 min.), R. Pedro (52 min.) ir T. Markevičius (83 min.). Panevėžiečiai galėjo laimėti ir dar didesniu skirtumu, bet puikių progų neišnaudojo R. Pedro ir E. Tamulevičius, iššokę vienas prieš vieną su vartininku, bet neįmušę. P. Janušausko smūgiuotas kamuolys sudrebino „Audos“ komandos vartų skersinį.
Kitas draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žais vasario 10 dieną su „Jonava“. Susitikimas vyks Marijampolėje.