FK „PANEVĖŽYS“ INTENSYVIAI RENGIASI NAUJAM SEZONUI

Gintaras Brazdžionis

Artėjančiam Lietuvos Pirmos lygos sezonui intensyviai rengiasi FK „Panevėžys“ komanda. Neseniai klubas pasirašė sutartį su vyriausiuoju treneriu  Aleksandru Kurtijanu bei žaidėjais Pauliumi Janušausku ir Martynu Dūda. Šią savaitę FK „Panevėžys“ sudarė sutartis dar su dviem futbolininkais. Į klubo gretas įsiliejo amerikietis Daquanas Kingas ir baltarusis Ilja Civilka.

23-ejų metų saugas iš JAV D. Kingas mūsų miesto futbolo aistruoliams neblogai pažįstamas. Žaidėjas nuo praėjusios vasaros rungtyniavo FK „Panevėžys“ klube ir pakankamai neblogai užsirekomendavo. Prieš atvykstant į Lietuvą futbolininkas žaidė „Hartfod City“ ekipoje.

25-erių metų gynėjas Ilja Civilka Lietuvoje rungtyniauja jau penktą sezoną. Pusantro sezono jis atstovavo Marijampolės „Sūduvai“, po to kartu su Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkais tapo Lietuvos Pirmos lygos nugalėtoju. Praėjusiame sezone baltarusis atstovavo Alytaus „Dainavai“. Savo futbolininko karjerą gynėjas pradėjo Borisove ir atstovavo garsiausio Baltarusijos klubo „Bate“ antrajai komandai. I. Civilka atstovavo Baltarusijos U-17, U-19 ir U-21 rinktinėms.

Puikiai lietuviškai kalbantis I. Civilka prieš dvejus metus susituokė su marijampoliete ir dabar kartu augina dukrelę.

„Atvykau į FK „Panevėžys“ peržiūrą ir po keletos dienų su klubu pasirašiau sutartį. Jaučiasi, kad komandai vadovauja rimtas treneris, treniruotės intensyvios ir įdomios. Žinau, kad klubui keliami aukšti tikslai ir aš su komandos draugais pasiruošęs padėti juos įgyvendinti“, – klubo svetainei sakė I. Civilka.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas taip abibūdino šiuos du futbolininkus: „D. Kingas jau praėjusiais metais įrodė, kad yra vertas žaisti mūsų komandoje. Manome, kad antrasis sezonas amerikiečiui bus dar sėkmingesnis. I. Civilka Lietuvoje žaidžia jau kelintą sezoną, todėl puikiai susipažinęs mūsų šalies futbolu. Baltarusis labai universalus žaidėjas, galintis sėkmingai rungtyniauti tiek  krašto, tiek vidurio gynėjo pozicijose. Abu futbolininkai paliko gerą įspūdį komandos vyriausiajam treneriui“.

FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris  Aleksandras Kurtijanas teigė, kad pasiruošimas naujam sezonui vyksta sklandžiai.

„Jokių priekaištų vaikinams neturiu. Jie labai noriai ir negailėdami savęs plūša treniruočių metu. Kol kas daugiau dėmesio skiriame fiziniam pasirengimui, o taktiką švifuosime kiek vėliau, kai jau susiformuos komandos branduolys.  Gerą įspūdį palieka jaunimas, kuris turi visas galimybes konkuruoti su vyresniais futbolininkais dėl vietos starto sudėtyje. Nemažai žaidėjų šiuo metu atvyko į peržiūrą, todėl darbo tikrai netrūksta“, -klubo svetainei teigė specialistas iš Moldovos.

Rytoj, šeštadienį, FK „Panevėžys“ žais pirmąsias kontrolines rungtynes šiame sezone. Panevėžiečiai Marijampolės „Arvi“ manieže išbandys jėgas su Suvalkų „Wigry“ klubu iš Lenkijos. Susitikimas prasidės 19 valandą. Rungtynes planuojama tiesiogiai transliuoti klubo svetainėje ir facebook paskyroje, o taip pat reporteriai.lt.

 

Palikite komentarą

Skip to content