FK „PANEVĖŽYS“ PRALAIMĖJO LENKIJOS KLUBUI

Marijampolės „Arvi“ manieže pirmąsias draugiškas rungtynes šiame sezone žaidė FK „Panevėžys“. Panevėžiečiai jėgas išbandė su Suvalkų „Wigry“ komanda, rungtyniaujančia antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje. „Wigry“ ekipa prieš kelias dienas Marijampolėje rezultatu 4:1 draugiškame mače nugalėjo Lietuvos A lygoje rungtyniaujančią „Jonavos“ komandą.

Susitikime su „Wigry“ komanda, norėdami išbandyti kuo daugiau žaidėjų, FK „Panevėžys“ treneriai pirmąjį kėlinį žaidė vienos sudėties, o antrąjį – kitos. FK „Panevėžys“ 0:4 (0:3) pralaimėjo klubui iš Lenkijos.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, bet varžovai puikiai realizavo sukurtas progas. „Wigry“ futbolininkai tris kartus (17, 28 ir 32 minutėmis) sugebėjo pelnyti įvarčius. Panevėžiečiai taip pat neliko skolingi. Kėlinio viduryje I.Tcivilka iš 16 metrų sukirto kamuolį į virpstą ir vos nepelnė išlyginamojo įvarčio. Neblogas progas pasižymėti besibaigiant pirmajai rungtynių pusei turėjo R. Lazdinauskas ir  S.Matcharašvilis, bet nesugebėjo įveikti varžovų vartininko.

Sužaidus valandą laiko šiose rungtynėse, Suvalkų „Wigry“ pelnė ketvirtąjį įvartį. Po to du sykius D. Kingas ir kartą R. Krušnauskas buvo iššokę vienas prieš vieną su varžovų vartininku, bet jo nuginkluoti nesugebėjo.

Pirmąjį kėlinį FK „Panevėžys“ žaidė tokios sudėties: Š. Kazlauskas, R. Ivanovičius (peržiūra), E. Izdebsky (peržiūra), I. Tcivilka, V. Koreškovas (peržiūra), S. Matcharašvilis (peržiūra), A. Borodinas, M. Butkus, R. Lazdinauskas, Ž.Banys, B.Panzo (peržiūra).

Antrojo kėlinio FK „Panevėžys“ sudėtis: V. Buga (peržiūra),  M. Dūda, A. Gusevas (peržiūra), A. Karvatskis (peržiūra), R. Songas,  P. Janušauskas, T. Kiesse (peržiūra), T. Markevičius, D. Kingas, G. Žilinskas (70 min. I. Pūžė), R. Krušnauskas.

FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas, nepaisant pralaimėjimo, sakė, kad rungtynės buvo labai naudingos jo auklėtiniams.

„Rungtyniavome su gera, puikiai susižaidusia komanda. Mes ką tik kartu pradėjome treniruotis, daug futbolininkų šiuo metu atvykę į peržiūrą, todėl apie kokybišką žaidimą dar anskti kalbėti. Susitikimas parodė, kad dar daug darbo laukia mūsų ateityje. Kai kurie žaidėjai pasirodė visiškai neblogai, o su 4-5 teks atsisveikinti. Pagrindinis šių draugiškų rungtynių tikslas buvo aikštėje išbandyti kuo daugiau futbolininkų. Treniruotės yra viena, o rungtynės – kita“, – FK „Panevėžys“ svetainei teigė komandos vairininkas.

Šį trečiadienį, sausio 31 dieną, FK „Panevėžys“ žais draugiškas rungtynes Rygoje su vietos RFŠ komanda. Susitikimas Rygos „Skonto“ manieže prasidės 14 valandą.