Į PANEVĖŽĮ ATVYKSTA DAUGPILIO KLUBAS

„Panevėžio“ futbolo klubas rinktinių pertraukos metu sužais dvejas kontrolines rungtynes – pirmosios iš jų įvyks jau šį šeštadienį, birželio 4 dieną, „Aukštaitijos“ stadione. Valdo Urbono treniruojama komanda priims Latvijos čempionate besivaržančią Daugpilio BFC „Daugavpils“ ekipą.

Daugpilio klubas šiemet demonstruoja banguotą žaidimą. Latvijos pirmenybėse BFC „Daugavpils“ futbolininkai per 15 dvikovų yra laimėję 4 kartus, 3 sykius sužaidę lygiosiomis bei 8 kartus pralaimėję ir surinkę 15 taškų. Tiesa, pastarosios penkios dvikovos pasibaigė nesėkmėmis – jų metu buvo pelnytas tik vienas įvartis.

Būsimi panevėžiečių varžovai turnyro lentelėje tarp 10 ekipų šiuo metu rikiuojasi šešti.

Šeštadienio kontrolinės rungtynės bus kažkuo sentimentalios nigeriečiui Joshua Akpudjei – nuomos pagrindais „Panevėžyje“ žaidžiantis vidurio gynėjas priklauso būtent Daugpilio klubui. Anot futbolininko, tai – kovingas varžovas.

„Laisvas dienas praleidau bendraudamas su artimaisiais, klausydamas muzikos, pailsėdamas ir taip pat dirbau ties savimi.

„Daugavpils“ yra stipri komanda – tą galiu pasakyti dėka savo dviejų sezonų patirties. Jie yra puikūs kovotojai ir gaila, kad su jais nevaržome toje pačioje lygoje.

Šio mačo tikslas – sutvirtėti kaip komandai, svarbiausia, ugdyti nugalėtojų mentalitetą ir nenuvertinti nė vienos komandos. Nepaisant to, kad tai kontrolinės rungtynės, turime atiduoti viską, ką turime“, – pasakojo J. Akpudje.

Lietuvos ir Latvijos komandų susidūrimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės šeštadienį 13 val. Kviečiame mače apsilankyti sirgalius – įėjimas nemokamas!

Palikite komentarą

Skip to content