NAMŲ ATSISVEIKINIMO RUNGTYNĖSE – AKISTATA SU KUPIŠKĖNAIS

Rytoj LFF I lygos pirmenybėse bus žaidžiami dvidešimt penktojo turo susitikimai. FK „Panevėžys“ namuose susitiks su „Kupiškio“ ekipa. Šios rungtynės panevėžiečiams bus paskutinysis susitikimas savo aikštėje šių metų LFF I lygos pirmenybėse. Po šio mačo „Panevėžio“ komanda Kėdainiuose dar susitiks su vietos „Nevėžiu“. Šis mačas bus žaidžiamas spalio 20 dieną.

Artėjant LFF I lygos finišui, net keturios komandos pretenduoja į pirmąją vietą. Šiuo metu LFF I lygoje pirmauja FK „Panevėžys“, turintis 52 taškus. Antrąją vietą užimantis „Nevėžis“ turi 50 taškų. Trečioje vietoje rikiuojasi Alytaus „Dainava“ (48 taškai), ketvirtoje – Gargždų „Banga“ (48 taškai), Panevėžiečiai ir kėdainiškiai sužaidė po 24 susitikimus, o alytiškiai ir gargždiškiai – po 23.

„Panevėžio“ komandai, kovojančiai dėl pirmosios vietos, taškai itin reikalingi. Tik pergalė prieš „Kupiškį“ išsaugotų realias galimybes tapti lygos nugalėtojais. Jeigu pavyktų laimėti rytoj, o po to išvykoje įveikti „Nevėžį“, panevėžiečiai užsitikrintų pirmąją vietą ir tuo pačiu kelialapį į Lietuvos A lygą.

„Kupiškio“ komanda savo sąskaitoje turi 14 taškų ir užima tryliktąją vietą. Pirmojo rato rungtynes, birželio mėnesį vykusias Kupiškyje, panevėžiečiai laimėjo rezultatu 6:0.

FK „Panevėžys“ ir toliau išlieka vienintele komanda visoje lygoje, kuri rungtyniaudama namuose nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai  šiame sezone savo aikštėje sužaidė 12 susitikimų, per kuriuos pasiekė 9 pergales ir 3 kartus baigė lygiosiomis.

Rytoj, šeštadienį, susitikimas tarp  „Panevėžio“ ir „Kupiškio“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 14 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content