Neišlaikyta persvara Vilniuje

„Panevėžio“ futbolo klubas prieš trumpą pertrauką „Optibet A lygoje“ sužaidė 35-ojo turo rungtynes. Išvyka į sostinę buvo įprasminta pralaimėjimu Vilniaus „Riteriams“ rezultatu 1:2 (1:1).

Po šios nesėkmės panevėžiečiai su 59 taškais nusileido į 4-ąją poziciją, tačiau 36-ajame ture turės paskutinę progą pagerinti vietą turnyro lentelėje. Norint užsitikrinti vietą kito sezono UEFA Konferencijų lygoje, „Panevėžiui“ dvikovoje su „Jonava“ reikia iškovoti tašką, o nugalėjus galima užimti 2-ąją, 3-iąją arba 4-ąją poziciją – tada reiks žvalgytis į kitus du tiesioginių konkurentų mačus.

Pirmasis sekmadienio rungtynių kėlinys Vilniuje buvo blankus. Ulysse’as Diallo sykį atliko smūgį iš toli, tačiau 28-ąją minutę pirma pavojinga situacija virto įvarčiu, kai po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio tas pats U. Diallo taikliai mušė galva bei pelnė įvartį antrame mače iš eilės.

Jau visai netrukus svečiai galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau „Riteriai“ sugebėjo nuslopinti labai pavojingą sumaištį baudos aikštelėje. Maža to, paskutinės pirmojo kėlinio atakos metu vilniečiai atstatė pusiausvyrą – varžovų gynėjas po pakelto kampinio laimėjo oro dvikovą ir Rokas Filipavičius smūgiavo taikliai.

Deja, antrasis kėlinys prasidėjo nesėkmingai. 54-ąją minutę po perdavimo iš kairiojo krašto Mindaugas Grigaravičius smūgiavo galva ir Rafaelis Broetto buvo dar kartą nuginkluotas. Netrukus vartininkas iš Brazilijos apsaugojo savo komandos vartus po Ebuka Onah smūgio.

Tai buvo paskutinis pavojingesnis „Riterių“ vizitas prie „Panevėžio“ vartų. Aukštaitijos sostinės komanda atsakė stipriu Tautvydo Eliošiaus smūgiu, kurį atrėmė Armantas Vitkauskas, taip pat – Jovanas Čadženovičius iš toli mušė virš vartų. 67-ąją minutę Ariagneris Smithas sukirto kamuolį į virsptą bei šeštą pridėto laiko minutę nepasinaudojo gera proga išlyginti rezultatą – nepataikė į vartų plotą.

Paskutinį mačą šiame sezone „Panevėžys“ žais lapkričio 23 dieną, kitą trečiadienį. 36-ojo turo dvikova su „Jonava“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content