Trečiadienio mačas gali tapti istoriniu

Futbolo klubas „Panevėžys“ šį trečiadienį užbaigs 2022 metų „Optibet A lygos“ sezoną. Paskutinio – 36-ojo – turo rungtynes panevėžiečiai žais namuose – „Aukštaitijos“ stadione bus priimti „Jonavos“ futbolininkai.

Jonaviečiai šiemet su „Panevėžiu“ žaidė tris sykius: pirmame mače Aukštaitijos sostinės ekipa nugalėjo 4:0, antrose rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę rezultatu 5:0, tiesa, trečiasis susidūrimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Būtent po to nesėkmingai susiklosčiusio susitikimo išsiskyrė klubo ir buvusio vyr. trenerio Valdo Urbono keliai.

Šiame sezone 10-oje turnyro lentelės vietoje žengianti ir Petro Kušlyko treniruojama „Jonava“ per 35 mačus pergalės neiškovojo, 3 sykius sužaidė lygiosiomis bei 32 – pralaimėjo. Svečiams dėl diskvalifikacijos negalės padėti vidurio gynėjas Nojus Stankevičius, „Panevėžio“ gretose dėl identiškos priežasties nežais Nasko Milevas.

59 taškus turintis „Panevėžys“ šiuo metu turnyro lentelėje žengia ketvirtas. Iškovojus pergalę ir sulaukus vieno arba dviejų dėkingų rezultatų, galima pasidabinti sidabru arba bronza, tiesa, įmanomas ir toks scenarijus, kad Gino Lettieri kariauna pirmenybes gali baigti ir penkta.

Dar sykį prieš savo buvusią komandą pasiruošęs žaisti Tautvydas Eliošius pabendravo su fk-panevezys.lt svetaine bei pakvietė sirgalius į potencialiai istorinį susitikimą.

„Yra tekę žaisti tokius mačus, tačiau dar niekada nėra buvę, kad paskutinės rungtynės lemtų, ar liksi antras, ar penktas. Suprantame rungtynių svarbą, todėl neišvengiamai jaučiame jaudulį, nedidelę įtampą. Neeilinį spaudimą šiose rungtynėse jaus tik viena komanda, tačiau dėsime visas pastangas, kad rungtynių eigai tai įtakos neturėtų.

Analizavome „Jonavos“ komandą – ji yra labai pasikeitusi nuo praėjusių rungtynių ir paliko neblogą įspūdį. Komanda itin kovinga, gerai ginasi ir yra pavojinga kontratakose. Žiūrėti į lentelę ir tikėtis lengvų rungtynių būtų didelė klaida.

Trečiadienį turime šansą laimėti pirmus A lygos medalius klubo istorijoje. Nepaisant prastų oro sąlygų, mums labai reikia sirgalių palaikymo. Būtų malonu sezoną uždaryti istorinėmis rungtynėmis gerai nusiteikusių futbolo aistruolių apsuptyje. Labai lauksime jūsų trečiadienį“, – teigė T. Eliošius.

Dėl šalia vykstančių baseino statybų sirgaliai į „Aukštaitijos“ stadioną galės patekti pro įėjimą iš Jakšto gatvės pusės.

Dvikova tarp „Panevėžio“ ir „Jonavos“ įvyks šį trečiadienį, lapkričio 23 dieną. Rungtynių pradžia – 19 val., įėjimas – nemokamas.

Palikite komentarą

Skip to content