R. STANULEVIČIAUS ŠŪVIS BUVO PERGALINGAS

Futbolo klubas „Panevėžys“ atidarė pergalių sąskaitą 2022 metų „Optibet A lygos“ sezone. 2-ojo turo dvikovoje Aukštaitijos sostinės komanda 1:0 (0:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Akistatos pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo šeimininkai, kurių gretose aktyvumu išsiskyrė Elivelto. Varžovų vartininko Deivido Mikelionio budrumą tolimais smūgiais patikrino Rokas Stanulevičius ir Ariagneris Smithas.

Vėliau žaidimas aikštės viduryje išsilygino – „Panevėžiui“ teko gintis nuo kelių aštrių oponentų greitų išpuolių.

Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas 49-ąją minutę ir tuo išsiskyrė R. Stanulevičius. Po standartinės padėties kamuolys dėkingai atšoko vidurio saugui, kuris jį stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės nukreipė į tolimąjį vartų kampą.

„Kauno Žalgiris“ vėliau buvo aktyvesnis ir kėlė ne vieną kampinį, o Michaelas Thuique smūgiavo į artimąjį vartų kampą, bet savo vietoje buvo Rafaelis Broetto.

Dvikovai artėjant į pabaigą, „Panevėžys“ turėjo gerų šansų pelnyti dar vieną įvartį. Kontratakos metu A. Smitho šūvį atrėmė kauniečių vartininkas, dar po kelių minučių – D. Mikelionis apsigynė tiek nuo Joshua Akpudje, tiek nuo to paties A. Smitho smūgių.

„Panevėžio“ vyr. treneris Valdas Urbonas nuo antrojo kėlinio į kovą metė Matijų Remeikį, o paskutinėmis minutėmis rungtyniavęs Aironas Trakšelis debiutavo „Optibet A lygoje“.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais kovo 15 dieną. 3-iojo turo mačas išvykoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa prasidės nuo 18 val.